Vi-CreW!

Opis forum


#1 2008-03-17 21:17:52

Ivy

Cheff-sama(=¯  ʋ  ¯=)★

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 67
Punktów :   
WWW

CHATA MISTRZA

Mistrz jest głównym zarządcą Czarnych Magów. Jeśli pocoś przybyłeś do tej nei nastawionej na turystów Wioski kieruj sie prosto do niego. Bo krążąc po wiosce mozesz być uznany za intruza i zwiadowcę!
Czarni Magowie są bardzo nieufni..Musisz ciężko pracować by zdobyć ich zaufanie...


*utsukushii seimei no IMAAJU.*

Offline

 

#2 2008-03-20 09:18:24

Ivy

Cheff-sama(=¯  ʋ  ¯=)★

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Re: CHATA MISTRZA

Iby trochę wachał sie zanim zapukał do drzwi Mistrza. Bał sie teraz jego reakcji...: "Ostatni raz gdy go weidziałem nazwał mnei dzieckiem...Tak nagle nie mógł zmienić zdania.." Pomyślał zatrzymując rękę w powitrzu, przymieżajacą się do pukania."Ale nie zaszkodzi spróbować" Zapukał więc dwa razy poczym czekał.


*utsukushii seimei no IMAAJU.*

Offline

 

#3 2008-03-20 09:26:10

Lord's Prayer

Orientated (* ̄ω ̄*)

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 25
Punktów :   

Re: CHATA MISTRZA

"Proszę" : odparł chrypiacy głos poczym zaniusł się kaszlem: "To pewnie ty Iby..Tak myślałem że coś cie dręczy..." pomyślał zanim otworzyły się drzwi..


http://img398.imageshack.us/img398/241/mikarnt3.gif

Offline

 

#4 2008-03-20 15:13:06

Ivy

Cheff-sama(=¯  ʋ  ¯=)★

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Re: CHATA MISTRZA

Iby wszedł do środka ze spuszczoną głową. Wiedział, że to bedzie nieprzyjemna rozmowa, ale bez neij nie mógł liczyć na nic poza biernością i nudnym, samotnym życiem w wiosce: "Mistrzu..." Zaczął powoli poprawiając sobie kapelusz: "Chciałbym z tobą porozmawiać...Otórz. Chcę udać sie w podróż. Gdzieś w neiznane, by dorosnąć i znaleść przyjaciela...Obiecuję, że będę o siebie dbał i nie wdawał sie w konflikty...No..I..WRÓCĘ gdy osiągnę swój cel...Obiecuję!" Iby mówił juz coraz szybciej bojąc się, że Mistrz przerwie mu i powie - nie, ale jak narazie nawet gdyby chciał, neibyłby wstanie przerwać temu małemu Magowi, który natłokiem słów chciał odwrócić uwagę Mistrza od prawdziwego celu."...Tam będą inne rośliny, zwierzęta, calkiem inni ludzie! Wszystko bedize inne! A co mogę robić w wiosce gdy nei chcę bawić sie w mordowanie biedronek razem z innymi dziećmi.."


*utsukushii seimei no IMAAJU.*

Offline

 

#5 2008-03-20 15:17:55

Lord's Prayer

Orientated (* ̄ω ̄*)

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 25
Punktów :   

Re: CHATA MISTRZA

"Iby..." zaczął powoli Mistrz kręcąc głową i jednocześnei przerywając chłopcu. "Najpierw powinieneś sobie odpowiedzieć na jednoi zasadnicze pytanie..." W tym momencie Mistrz spojrzał w błyszczące oczy chłopca "Kim jesteś?"


http://img398.imageshack.us/img398/241/mikarnt3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.duelmastersteam.pun.pl www.swatliga.pun.pl www.raiders-rd.pun.pl www.smlzl.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl