Vi-CreW!

Opis forum


#1 2008-03-17 21:13:36

Ivy

Cheff-sama(=¯  ʋ  ¯=)★

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 67
Punktów :   
WWW

WIOSKA

Tutaj żyją i pracują Elfy na rzecz swojego króla i Lasu wytwarzając słodki nektar i sprzedając go potem okolicznym miastom. Z tego żyją i to przynosi im największy dochód..Przepis ten jest jednak ściśle chroniony i tylko Elfy go znają...

Jeśli nei masz sie gdzie zatrzymać te przemiłe stworzenia z pewnością cie ugoszczą.


*utsukushii seimei no IMAAJU.*

Offline

 

#2 2008-03-20 13:24:28

Ko-ki

Mr. Nani-Nani???(∋_∈)

Skąd: Tokyo-nyaaaan
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: WIOSKA

Pogoda była nadzwyczaj słoneczna. Słońce oświetlało twarz małego stworzonka, siedzącego samotnie pośród kwiatów. Była to mała dziewczynka (mająca zaledwie pięć głów wzrostu), szepcząca do siebie: - Oh kwiatku miłowany, powiedz Livvy, gdzie jej kochany? Serce dlań w piersi bije, lecz on głuptas... Czy on umiłuje mnie...? - Westchnęła głęboko i zamykając oczy, pomyślała w duchu - "Jeeej... Czy ja naprawdę nie daje żadnych znaków, że mi się podobasz? A może... Ty jesteś... Tak! Na pewno jesteś nieśmiały...!"
Rozciągnęła się wygodnie na trawie oczekując czegoś zacięcie...


http://img461.imageshack.us/img461/8430/fdh9do.png

Offline

 

#3 2008-03-20 15:06:41

Aoi:D

Orientated (* ̄ω ̄*)

Skąd: Tokyo desu :D
Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: WIOSKA

Aby dostać sie do północnej bramy trzeba było przejść przez wioskę i dostać sie na sam jej kraniec. Młodzieniec szedł szybko, stawiając pewnie nogę za nogą. Wedział, że od jego misji zależy życie jego ukochanej matki. Tak bardzo pograżył sie w myślach, że o mało nei nazdepnął leżącej w trawie dziewczynki..:"Oh...Przepraszam" Rzucił pośpiesznei poczym przystanął na chwilę: "Nie wiesz, że niebezpiecznie ukrywać sie w tak wysokiej trawie? Gdybym nei był na tyle czujny mógłbym ci zrobić krzywdę..." Powiedział łagodnie choć neico dosadnie młodzieiec przerzucając jasne włosy na plecy.


http://www.fee-nomene.ch/Images/E-mail%20Manga.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u-fed.pun.pl www.stijo.pun.pl www.grupa-3.pun.pl www.msaug.pun.pl www.hetman-wloszczowa.pun.pl